لوزه

سلام

چند روزی است که درگیر عمل لوزه ابوالفضل بوده ام .اینکه لوزه چیست ؟و....منابع زیاداست لیکن آدرسى از  یک منبع در ذیل این لینک  می آورم.

اما بیشتر مرادم از این لینک دو نکته است یکی اینکه اگر در خانه و فامیل کودکی لوزه اش بزرگ است دل دل نکنید و برای عمل لوزه اقدام کنید. و نکته دیگر تشکر است.

سه سال پیش بعد از سرما خوردگیهای مکررابوالفضل  و تشخیص اینکه لوزه هایش بزرگ است ایشان را برای عمل آماده کردیم اما بدلیلی دکتر آلرژی ایشان از دادن نامه برای عمل خودداری کرد و گفت:به مرور زمان نیاز برای عمل کم میشود.

اما این طور که نشد بلکه عوارضی از قبیل خستگی روزانه به دلیل عدم رسیدن اکسیژن کافی به مغز در هنگام خواب وصدای خروپف شدید وجلو آمدن دندانهای جلو فک بالاو...خود را بیشتر نشان میداد تا اینکه با مراجعه به چند متخصص واینکه  یکی برای عمل موافق ویکی مخالف بود خدمت آقای  دکتر مهدی صفاری طاهری رسیدیم .

و ایشان با برخوردی بسیار نیکو وبا شرحی تخصصی فرمودند که برای عمل اصلا" شک نکن.

بعد گذراندن مراحل عکس و آزمایش سرانجام چهارشنبه 30فروردین در بیمارستان متینی به لطف خداو به کمک دستان توانای ایشان این عمل با موفقیت انجام گرفت.

بعد از چند سال ابوالفضلم در این چند شب بعد ازعمل وقتی میخوابد چنان آرامش میگیرد که واقعا"برایم جالب است.

واما نکته دوم:من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق  در اینجا باز هم مراتب تقدیر وتشکر صمیمانه خود وخانواده ام را از آقای دکتر مهدی صفاری طاهری به واسطه تخصص خوب واخلاق نیک وبرخورد پسندیده ایشان  ابراز نموده واز ایزد منان برای ایشان وخانواده محترمشان آرزوی سلامتی وسربلندی و عزت وتوفیق روز افزون مسئلت دارم.دراینجا خسته نباشیدی  به کلیه پرسنل بیمارستان متینی  بویژه خانم نجاتی نیز میگویم.

ضمنا"جهت اطلاع دوسنان آدرس مطب ایشان :چهار راه آیت اله کاشانی ساختمان پزشکان سینا طبقه دوم پلاک 11تلفن4451155

دیشب دیشب که با دسته گلی برای معاینه بعد از عمل با ابوالفضل خدمت ایشان در مطب رسیدیم بعد بعد از معاینه و تشکر از ایشان جمله ای فرمودند که خیلی برایم جالب بود:"وقتی رضایت بیمار وخانواده اش را بعد از عمل میبینم خوشحال میشوم وفراترازشغل و مطب وپول وتعرفه و.... از اینکه توانسته ام در جامعه فرد مفیدی واقع شوم خدا راشاکر میشوم."      http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=80103

/ 4 نظر / 14 بازدید
زرگل

دکتر ازتون زیرمیزی هم گرفت؟

بیدگلی

سلام از اینکه ابوالفضل سلامتی اش را بدست آورده خوشحالم.[هورا][هورا][هورا]