شدشدنشدنشد
مابه نیت خیر آمده ایم:شدشد.نشدنشد.احمد تمسکی بیدگلی

ضمن تشکر از زحمات دوستان عزیز آقای معتمدی و آقای توحیدی،از آشنایی با دوستان بسیار خوشحال شدم.جلسه ی خوبی بود و جای بسیاری از عزیزان خالی بود.

نکته قابل توجه اینکه من با یادآوری آقای ابوالفضل ایمانی دوست عزیز و صاحب وبلاگ "فقط برای شما"به جلسه رفتم ولی خودش نیامده بود!!طی تماس پیامکی از سرما خوردگی شدید ایشان مطلع شدم.انشااله بلا دور است و ایشان بتواند همچنان پیرامون رابطه باجناقها از ابتدا تا کنون مطلب بنویسد!!!!

این عکس از خودم و ... 

...واین مطالب ازاستاد اکبر ستاری"بیدارشهر"

حیف که صندلی ها را دایره نچیده بودند تا همه را قشنگ ببینم.این جلسه طوری بود که ادم میخواست تا صبح ادامه داشته باشد.

وامابعد در حوالی کویر چه گذشت؟

کنار چکاوک نشستم .در وطنم بیدگل.چهل حصاران.جای مرغ سحر خالی بود. روبرویم گنگ خواب دیده و شیدای شب.و چه خوشگل بود این شیدای شب.هزار نکته هم بگویم کم گفته ام .فکرش را هم نمی کردم دختر هابیل را ببینم تا انرژی بگیرم و بتوانم سطری به یادگار از این همبودگاه با شکوه بنویسم.

هر کس به این سرا درآید،کتابش بدهید و از ایمانش مپرسید.

عموماشال چقدر ابراز محبت کرد.اونی که فقط برای شما می نویسد نبود.تحرک نبود ولی حرکت بود .چای و کیک بود. هر چه بنویسم باز ناگفته ها زیاد خواهد بود.نباید چشمها را بر واقعیتها ببندیم.سالن را مدیون آقای معتمدی هستیم. و البته همت بلند  امید من علیرضا توحیدی.علیرضاجان  خدا تنت را سالم نگهدارد و عمر طولانی عطا نماید که همه از صمیم دل دوستت دارند.خسته نباشید.

دیدار آقای میرزاجانی برایم سعادتی بود .مدعوین از کاشان و نوش آباد آمده بودند.همه عاشق.نویسنده .متفکر.منتقد.خبرنگار.معلم .کارگر.کارمند .پزشک.مهندس.تازه داماد.کهنه داماد.همه جور بودند و چه جور بودند.بقیه ی ماجراها را در وبلاگهای سایر دوستان بخوانید.

[ پنجشنبه ٢٧ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۱:٠۸ ‎ق.ظ ] [ احمد تمسکی بیدگلی ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

سلام .کارمند بانک هستم.به دنیای مجازی علاقه مندم.مطالب مختلفی را در وبلاگم میگذارم و سعیم سازنده و پویا بودن مطالب است.عنوان وبلاگم را در مباحث کلی و اساسی تعمیم ندهید.به نظرات احترام میگذارم و انتقاد منصفانه را می پذیرم. اللهم عجل لولیک الفرج
لینک دوستان
موضوعات وب
 
امکانات وب