شدشدنشدنشد
مابه نیت خیر آمده ایم:شدشد.نشدنشد.احمد تمسکی بیدگلی

یکی از فامیل پدری من در مشهد مقدس ،خادم افتخاری امام رضا ع میباشد.

شبی درحرم  شیفتش بود خدمتش رسیدیم و صحبت از قم و کرامت حضرت معصومه س شد.

ایشان با بغضی که گلویش را میفشرد و در بین صحبتهایش تبدیل به گریه شد گفت:

حدود ده سال برای خادم افتخاری شدن آقا امام رضا ع ثبت نام کرده بودم و هر دفعه که به حرم میرفتم سری به قسمت مربوطه میزدم و جواب منفی میشنیدم! یک بار که برای وصول چکی گذرم به قم افتاد به حرم حضرت معصومه س رفتم ودر وداع ،ایشان را قسم دادم که شما را به خدا نزد برادرت واسطه شو تا مرا به خادمی قبول کند. آخر خدا میداند که شما خواهر و برادر چقدر همدیگر را دوست دارید.

آن سالها موبایل نبود.نزدیک ظهر به ترمینال مشهد رسیدم با منزل تماس گرفتم. خانمم با هیجان گفت: امروز 3 مرتبه از آستان قدس تماس گرفته اند و گفتند :اگر امروز برای تکمیل پرونده به آستان نیایید نوبت شما به کس دیگری داده خواهد شد .

بله . اینگونه خادم امام رضا ع بودنم را مدیون وساطت خواهربزرگوارش هستم....واما

اینکه هرساله نمایشگاهی به نام ""آه و آهو"" توسط موسسه خادمین امام رضا ع در کاشان مقابل بیمارستان نقوی برگزار میشود که در کنار آن هرشب برنامه های خاصی هم اجرا میشود . شنبه شب برنامه ورزش باستانی توسط باشگاه زورخانه ثامن ،وابسته به اتوبوسرانی کاشان برگزارشد .عکسهاییی از این برنامه و نمایشگاه:

 

 

بقیه عکسها در :ادامه مطلب


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ سه‌شنبه ٤ مهر ۱۳٩۱ ] [ ۸:۳٩ ‎ب.ظ ] [ احمد تمسکی بیدگلی ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

سلام .کارمند بانک هستم.به دنیای مجازی علاقه مندم.مطالب مختلفی را در وبلاگم میگذارم و سعیم سازنده و پویا بودن مطالب است.عنوان وبلاگم را در مباحث کلی و اساسی تعمیم ندهید.به نظرات احترام میگذارم و انتقاد منصفانه را می پذیرم. اللهم عجل لولیک الفرج
لینک دوستان
موضوعات وب
 
امکانات وب