شدشدنشدنشد
مابه نیت خیر آمده ایم:شدشد.نشدنشد.احمد تمسکی بیدگلی

دیشب به اتفاق برادرها و آقامهدی پورابراهیمی پس ازمدتها هماهنگی با یکدیگر ،موفق شدیم به منزل آقای عباس جوکار جهت عیادت برویم.

چند ماهی است که بنده خدا    پای راست     خود را   بر  اثر      گرفتگی رگهایش ! از دست داده است. بعد از اینکه از ابتدای بیماری تا از دست دادن پا برایمان تعریف کرد تعجب همه ما را به شدت برانگیخت .

مردی با این جثه و تحرک در دامداری و کشاورزی مشکلش  با یک درد پای ساده آغاز و سپس   ام .ار. آی  و بیمارستان شهدای تجریش تهران و جراحی برای تعویض رگها از پای چپ به راست و عدم موفقیت در آن. سیاه شدن سر انگشت وسطی ! سیاه شدن انگشتان تا مچ و....و دردی طاقت فرسا که حدود 30کیلو وزن ایشان را کم میکند و نهایتا" ....قطع پا از بالای زانو !!

روحیه خوبی داشت.خیلی از عیادت ما خوشحال شد. خاطرات همسایگی قدیم و اتفاقات بازار مرحوم شاطر ابراهیم با حمید و حاجی مجید بازگو شد...و عکس یادگاری و خداحافظی

               

شب هنگام ،موقع خواب به فکر فرو رفتم و تصور اینکه یکی از اعضای بدن مثل پا را بر اثر یک بیماری ساده از دست بدهیم ،اعصابم را به هم ریخته بود .

امروز برای  همکارانم تعریف کردم و گفتم قدر سلامتی خود را داشته باشیم و اینقدر ناشکری نکنیم.

برای ایشان هم آرزوی توفیق نموده و با توجه به اینکه برای نصب پروتز(پای مصنوعی) امیدوار به آینده است خوشحال شدم.

[ چهارشنبه ٢٧ شهریور ۱۳٩٢ ] [ ٥:۳٧ ‎ب.ظ ] [ احمد تمسکی بیدگلی ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

سلام .کارمند بانک هستم.به دنیای مجازی علاقه مندم.مطالب مختلفی را در وبلاگم میگذارم و سعیم سازنده و پویا بودن مطالب است.عنوان وبلاگم را در مباحث کلی و اساسی تعمیم ندهید.به نظرات احترام میگذارم و انتقاد منصفانه را می پذیرم. اللهم عجل لولیک الفرج
لینک دوستان
موضوعات وب
 
امکانات وب