شدشدنشدنشد
مابه نیت خیر آمده ایم:شدشد.نشدنشد.احمد تمسکی بیدگلی

چند روزی از ورود آقارضا به یکی از شعبه های روستایی نگذشته بود . یکی از محصولات و تولیدات آن روستا  "عسل" بود. آقا رضا از وضعیت عسل و آوردن آن توسط مشتریان به شعبه از همکاران سوال کرد. درجواب شنید که تا کنون مثقالی عسل توسط هیچ گونه مشتری ای به بانک آورده نشده است.

اگر عسل خواسته باشی باید نقدا"وجه آن را بپردازی تا برایت عسل بیاورند.

آقارضای قصه ما نقدا"وجهی داد و یک شیشه عسل خرید وبه همکاران قول داد که بوسیله همین یک شیشه ,عسل صبحانه یکسال شما را رایگان تامین میکنم.و اما چگونه؟؟!!

برچسب شیشه عسل رابا آب داغ جدا کرد و شیشه عسل را به اولین تولید کننده عسل که به شعبه آمد ,نشان داد و پرسید:کیفیت این عسل چطور است؟طرف با قدری بو کردن و چشیدن گفت:هی بدنیست.

آقارضا گفت:حقیقتش من برای تهران حدود یک تن (1000 کیلو) عسل میخواهم اگر شما عسل بهتر از این داری برای نمونه یک کیلو برایم بیاور تا امتحان کنم! بنده خدا سریع  یک کیلو عسل آورد و آقا رضا هرکاری کرد طرف پولش را برنداشت!

همین عمل را با حدود 10 نفر تولید کننده عسل تکرار کرد و عسل  یکسال صبحانه تامین شد.!!!!

[ یکشنبه ۳٠ بهمن ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ ] [ احمد تمسکی بیدگلی ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

سلام .کارمند بانک هستم.به دنیای مجازی علاقه مندم.مطالب مختلفی را در وبلاگم میگذارم و سعیم سازنده و پویا بودن مطالب است.عنوان وبلاگم را در مباحث کلی و اساسی تعمیم ندهید.به نظرات احترام میگذارم و انتقاد منصفانه را می پذیرم. اللهم عجل لولیک الفرج
لینک دوستان
موضوعات وب
 
امکانات وب